Tiras Tec

Аутсорсингова компанія

Веб-сайти

Ukey system

Інтеграція 1С

Пошукова оптимізація

Наші послуги

Ukey System

Інтернет-магазин

Лендінг

Веб-портал

Оптимізація коду

Розкрутка

Підтримка

Підтримка

Розробивши сайт і отримавши розрахунок, ми не залишаємо клієнта наодинці з тими проблемами, які можуть виникнути при подальшій роботі з сайтом. Ми пропонуємо послуги супроводу та підтримки всіх створених нами сайтів. Зрозуміло, що набір послуг, що входять в супровід сайту може сильно різнитися. Ми знаємо, що необхідно зробити для того, щоб відвідувачі Вашого сайту бачили перед собою професійний, корисний та актуальний ресурс, не викликає сумнівів у достовірності і якості представленої на ньому інформації. Одна з наших основних послуг – це професійна технічна підтримка сайту. Під підтримкою сайту в нашій компанії розуміється технічна підтримка працездатності сайту, внесення змін у сайт на вимогу замовника, доробка програмних модулів і вирішення насущних питань, пов’язаних з функціонуванням Вашого сайту, наприклад своєчасне продовження хостингу та доменних імен.

Розкрутка

Пошукова оптимізація і розкрутка сайту (SEO) – це комплекс заходів по значному збільшенню відвідуваності веб-ресурсу потенційними покупцями з популярних пошукових систем. Цей метод залучення цільових клієнтів у багато разів ефективніше таких традиційних технологій маркетингу, як друкована, зовнішня, телевізійна або радіо реклама. Грамотно організована оптимізація та розкрутка сайтів дозволяє максимально точно потрапляти в потрібну цільову аудиторію з найменшою ціною контакту з потенційним клієнтом.

 

Основні переваги і вигоди технології пошукової оптимізації та розкрутки сайтів (SEO):

 

 • Дозволяє якісно охопити більшу частину Вашої цільової аудиторії.
 • На відміну від реклами, не дратує потенційних клієнтів, а викликає їх довіру, сприймається як порада, рекомендація фахівця.
 • Має невелику вартість залучення потенційного клієнта.
 • При відповідній настройці може доносити Ваші комерційні пропозиції до цільової аудиторії з різних географічних сегментів ринку, з різних регіонів країни.
 • Веде цілодобову роботу із залучення на сайт Ваших потенційних покупців і збільшення кількості цільових звернень (звонковзаявок).
 • Працює всесезонно, не має яскраво виражених сезонних спадів.
 • Забезпечує довгостроковість досягнутих результатів (збільшення потоку відвідувачів сайту, зростання конверсії відвідувачів сайту в покупців, зростання замовлень).
 • Дозволяє забезпечувати контроль результатів просування в режимі реального часу (наприклад, за допомогою онлайн сервісів статистики).

Оптимізація коду

Це процес модифікації програмної частини сайту, щоб деякі з його модулів ефективніше працювали або використовували менше ресурсів. Загалом після оптимізації сайт швидше завантажуватиметься, зменшиться ймовірність виникнення помилок на сайті.

Веб-портал

Це сайт, на якому зосереджується велика кількість інформативних сторінок. Портал забезпечує зручну пошукову навігацію, категоризацію контенту і надає такі сервіси, як чат, стрічка новин, опитування.

Лендінг

Це веб-сторінка, яка зазвичай містить інформацію про товар або послугу і використовується для посилення ефективності реклами та збільшення аудиторії.

Інтернет-магазин

Сайт, який дозволяє користувачам сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати і доставки замовлення, оплатити замовлення онлайн.

Ukey System

Чи варто хвилюватися про мої дані?

Ваші дані зберігаються на зашифрованих дискових масивах з обов’язковим дублюванням інформації в кілька незв’язаних між собою систем зберігання даних, в зашифрованому вигляді.

Чи можна захиститися від DDoS’a повністю?

Так як AntiDDoS – це комплексне питання, якщо клієнт готовий виконувати наші рекомендації, ми консультуємо і супроводжуємо його в створенні відмовостійкої інфраструктури для його бізнесу.

ukey.com.ua

v1

Вовчинець

Офіційний портал с.Вовчинець в Івано-Франківській області
main

Односторінковий сайт-візитка

Вовчинець

На порталі користувач може :

 • Дізнатись про останні новини села.
 • Ознайомитись з виконаними роботами в селі.
 • Оглянути село через онлайн-камери

Перейти на сайт

Кухня

Односторінковий сайт-візитка ресторації КУХНЯ
Перейти на сайт

Фінансове управління Івано-Франківської міської ради

Проект “Відкритий Бюджет”

Система BillBoard

Зв’яжіться з нами

+38 (099) 378 59 58
tirastec@gmail.com
Skype: tirastec
м. Івано-Франківськ, вул. Шота Руставелі 1, офіс 50